Konsultacijų poliklinika

J. Basanavičiaus g. 10, Kuršėnai

Darbo laikas nuo 8.00-16.00
Atskirų kabinetų darbo laikas gali būti ilginamas.
Konsultacinėje poliklinikoje teikiamos šių specialistų konsultacijos:
• Gyd. endokrinologo
• Gyd. neurologo
• Gyd. dermatovenerologo
• Gyd. otorinolaringologo
• Gyd. kardiologo
• Gyd. ginekologo
• Gyd. oftalmologo
• Gyd. radiologo
• Gyd. chirurgo
• Gyd. traumatologo
• Fizinės medicinos ir reabilitacijos gyd.
• Vaikų ligų gyd.

• Gyd. urologo

Pacientai, atvykdami konsultacijai pas gydytoją konsultantą, turi turėti:  
šeimos gydytojo siuntimą.
Išskyrus tuos atvejus kai atvykstama pas gydytoją dermatovenerologą, sergantiems lėtinėmis ligomis dispanserizuotiems pacientams, pakartotinai atvykus pas gydytoją konsultantą jo paskirtu laiku bei skubios (būtinos) pagalbos atveju.

Kartu su šeimos gydytojo siuntimu, pacientas privalo pateikti šiuos dokumentus:
• asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,
vieną iš dokumentų, liudijančių, kad pacientas socialiai draustas,
darbo biržos pažymėjimą,
pensininko ar invalido pažymėjimą,
nedirbančios nėščios moterys-pažymėjimą apie nėštumą,
vaiko gimimo liudijimą (iki 16 m.),
moksleivio ar studento pažymėjimą,
kitą sveikatos priežiūros paslaugų teikimo metu galiojantį dokumentą, suteikiantį pacientui socialines garantijas,
Pacientai neturintys siuntimo, asmens sveikatos draudimo už konsultaciją moka patys pagal įstaigoje patvirtintą mokamų paslaugų kainyną.

Gydytojų specialistų darbo laikai nuolat koreguojami, išsamesnė informacija teikiama registratūroje.

REGISTRATŪRA
(8 41) 58 24 43
Bendrosios praktikos slaugytoja Vida Liorentienė 08.00-18.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Eugenija Sidabrienė
Registratorė Vida Daugmaudytė
106
kabinetas
(8 41) 58 10 06
Gydytoja
dermatovenerologė
Loreta Kavaliauskaitė I 08.00-14.00
II 08.00-14.00
III 08.00-14.00
IV 08.00-13.00
V 08.00-13.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ilona Krivickienė
104
kabinetas
(8 41) 58 25 43
Gydytoja
oftalmologė
Danutė Milkintienė I 08.00-17.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Karpavičiūtė
117
kabinetas
(8 41) 58 14 31
Gydytoja
kardiologė
Loreta Rasutė Rezgienė IV nuo 16.00
Echoskopijų kabinete IV 16.00-20.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Bernadeta Bratkauskienė
105
kabinetas
(8 41) 58 10 34
Gydytoja
endokrinologė
Rima Kazakevičiūtė I 08.30-13.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ilona Krivickienė
Gydytoja
neurologė
Alina Kenstavičiūtė II 08.30-18.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Danguolė Sasnauskienė
103
kabinetas
(8 41) 58 24 43
Gydytoja
otorinolaringologė
Elena Giržadienė I
II
08.00-15.00
IV
V
08.00-15.00
Gydytoja
otorinolaringologė
Vanda Mažvilienė III 08.00-14.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Karpavičiūtė
111
kabinetas
(8 41) 58 24 40
Gydytojas
chirurgas
Virginijus Poškus I 10.00-17.00
II 08.00-11.00
III 10.00-16.00
IV 13.00-18.00
V 10.00-16.00
Gydytojas
ortopedas traumatologas
Robertas Mikalauskas II 11.00-15.00
IV 08.30-13.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Lina Sagadinienė
107
kabinetas

(8 41) 58 14 07
Gydytojas
akušeris-ginekologas
Andrius Simavičius III nuo 15.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Bernadeta Bratkauskienė

117
kabinetas

(8 41) 58 14 31
Vaikų
ligų gydytoja
Vida Vasiliūtė I 13.00-15.00
II 12.30-14.30
III 14.00-16.00
IV 13.00-15.00
V 08.30-10.00
Dantų
protezavimo

kabinetas
(8 41) 58 12 75
Gydytojas odontologas
ortopedas
Arvydas Streikus II
V
08.00-12.00
Gydytojo odontologo padėjėja Sigita Ržavskaja
Dantų technikas Robertas Piščikas I-V 08.00-15.00
102
kabinetas
(8 41) 58 28 43
Vidaus ligų gydytoja-
echoskopuotoja
Aurelija Rapševičienė II 13.00-15.00
III 08.00-11.00
V 08.00-10.00
Gydytoja
echoskopuotoja
Asta Juškienė II 11.00-14.00
IV 11.00-14.00
Gydytojas
echoskopuotojas
Saulius Kiburtas I 11.00-14.00
II 11.00-14.00
III 11.00-14.00
IV 11.00-14.00
V 11.00-14.00
Bendrosios praktikos slaugytoja Rita Bolonkinienė
102
kabinetas
(8-41) 52 88 43
Gydytojas urologas Eugenijus Kavaliauskas II 15.00-18.00
110 Rentgeno
kabinetas
(8 41) 58 04 57
Gydytoja radiologė Aurelija Bagdonienė I-V 08.00-17.00
Gydytojas radiologas Darius Krivickas I-V 08.00-17.00
Radiologijos technologė Genovaitė Baltrušaitienė
Radiologijos technologė Inga Niparavičienė
Klinikinė
diagnostikos
laboratorija
(8 41) 58 27 54
Klinikos biologė Vida Safonovienė
Laboratorinės diagnostikos technologas Stefanija Danusevičienė
Laboratorinės diagnostikos technologas Lina Jurevičienė
Laboratorinės diagnostikos technologas Rima Lučinskienė
115
FMR gydytojo kabinetas
Fizinės medicinos ir
reabilitacijos gydytoja
Laima Šiaudinienė I
II
IV
09.00-14.00

112-114

Fizioterapijos
kabinetai
(8 41) 52 88 43

FMR slaugytoja Asta Sprindžiukienė
FMR slaugytoja Adelė Budinienė
Kineziterapeutė Ieva Kupstienė
Kineziterapeutė Viktorija Bolonkinaitė
Kineziterapeutė Vita Palivonė
Kineziterapeutė Sigita Budrytė
Masažuotoja Janina Rimkienė
Masažuotoja Virginija Andruškienė

.